Poznajmy się

Moja codzienność to połączenie dwóch pasji: macierzyństwa i psychologii. Na blogu pokazuję, jak wiedza o rozwoju i wychowaniu dziecka zderza się z matczyną rzeczywistością. A w trakcie konsultacji korzystam z mojego doświadczenia, aby jak najlepiej Wam pomóc.

Więcej o mnie

Mam na imię Martyna. Jestem psycholożką , mamą oraz macochą. W trakcie urlopu wychowawczego założyłam blog mama-psycholog.pl, aby dzielić się swoją wiedzą i codziennymi doświadczeniami w roli mamy. Opowiadam o wychowaniu i rozwoju dziecka oraz pokazuję, jak wprowadzić tą wiedzę w rodzicielską codzienność.

W trakcie konsultacji pomagam rodzicom zmagać się z codziennymi wyzwaniami i trudnościami w wychowaniu dziecka. Radzę, jak zmierzyć się np. z odpieluchowaniem, dziecięcą złością i agresją, wymagającymi etapami rozwoju, a także rozwiewam wątpliwości związane z rozwojem dziecka. Oferuję profesjonalną rozmowę w przyjaznej i nieoceniającej atmosferze.

O mojej pracy

W swojej pracy inspiruję się ideami rodzicielstwa bliskości, metodą self-reg i porozumienia przez współpracę. Bliska mojemu sercu jest także koncepcja poszanowanie wzajemnych granic w rodzicielstwie, głoszona przez Jespera Juula.

Nie przywiązuję się jednak sztywno do żadnej koncepcji, uważam, że żadna metoda nie jest dobra na wszystko. Nie ma dwóch takich samych sytuacji, do każdej należy podejść indywidualnie, aby wypracować rozwiązanie optymalne dla danej rodziny.

Pasjonuję się zdrowym odżywianiem i jego rolą dla samopoczucia człowieka. Kocham podróże.

Gdzie można mnie zobaczyć i usłyszeć:

BEZSTRESOWE WYCHOWANIE - Jak Radzić Sobie Z Trudnym Dzieckiem? - Hej Rodzice - odc. 5

Histeria i Agresja u Dziecka - Jak Sobie z Nią Poradzić? Hej Rodzice - odc. 3

Odpieluchowanie Dziecka - Kiedy Jest Najlepszy Moment - Hej Rodzice - odc. 1

BUNT DWULATKA – Jak Sobie z Nim Poradzić? - Hej Rodzice - odc. 2

Jak rozmawiać z dzieckiem o śmierci? - Hej Rodzice - odc. 4