Dzień Ojca

życzenia na dzień ojca

Dzisiejszy dzień ma dla mnie słodko – gorzki smak.

Słodki… Bo wiem że mój Syn ma naprawdę fajnego Tatę. Takiego, przy którym można być sobą. Śmiać się w głos, szaleć na całego i niczego nie udawać. Dzisiejszy dzień to kolejna okazja, żeby powiedzieć mojemu Narzeczonemu: dziękuję za to, jakim ojcem jesteś dla naszego Syna, dokładnie takiego tatę dla niego wymarzyłam. I dziękuję za to, jakim jesteś dla mnie partnerem, jaką wspólnie tworzymy rodzinę.

Gorzki… Bo po raz pierwszy w życiu ja nie mam komu złożyć życzeń na Dzień Ojca. Nie mam do kogo zadzwonić ani komu podarować kubka z głupkowatym napisem. Nie mam komu podziękować za to, kim i gdzie jestem. A przecież moja droga to też jego droga. Moje wybory to trochę odbicie jego wartości. Moje sukcesy to też jego sukcesy, jego duma.

Doceńcie dzisiaj ojców swojego dziecka, tak jak same chcecie być doceniane. Podziękujcie tak, jak chcecie, żeby i Wam dziękowano za Wasz trud i Wasze starania.

A jeśli macie to szczęście, że macie swojego Tatę, przytulcie go dzisiaj dwa razy mocniej niż zwykle. I jutro, pojutrze, i każdego następnego dnia też.

Dziękuję za Twoje odwiedziny na mojej stronie! Chcesz być na bieżąco? Polub mój profil na Facebooku lub Instagramie i nie przegap żadnego wpisu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *